My halloween makeup inspiration

Krásný den, milé čtenářky.

Dnes je sobota 31. října, což znamená, že se dnes v Americe, ale i u nás slaví strašidelný Halloween. Stejně jako jiní, mám i já tento svátek ráda, a to především kvůli jeho úžasné praštěnosti, maskám a líčení. O masopustech, maškarních a halloweenu můžete být prostě kým chcete.
Já osobně preferuji spíše strašidelnější masky, se kterými se více vyřádím. Letos jsem zkoušela několik variant zombie, kostlivců a také strašidelných klaunů. Klasika, která se nikdy neomrzí. Letos jsem se také dostala k líčení druhých, nikoliv pouze sebe.
V dnešním článku vám ukáži halloweenské líčení, které jsem vytvořila sobě, své mamce a její kolegyni z práce.

LÍČENÍ Č. 1 - KOSTLIVEC 
Toto líčení jsem zvolila pro sebe. Nesmrtelná klasika. Stačí vám pouze 2 barvy (černá a bílá) a tak 15 minut času. Líčila jsem se pouze obyčejnými mono stíny od Essence + kajalovou černou tužkou Essence. Bílý stín Essence v odstínu 01 Snowflake můžu rozhodně doporučit. Je pigmentovaný jako blázen.

LÍČENÍ Č. 2 - ŽIVÝ NEMRTVÝ 
Na toto líčení jsem použila stejné produkty jako na kostlivce, pouze s tím rozdílem, že červená barva je z paletky dětských barev na obličej. Rychlé líčení, jehož princip tkví v rozmazávání a vpíjení jednotlivých barviček. Rychlé líčení, které zabere také maximálně 15 minut času.

LÍČENÍ Č. 3 - STRAŠIDELNÍ KOSTLIVCI
Poslední líčení je opět kostlivec. Mamka a její kolegyně z práce si tuhle masku přály, a tak jsem je nalíčila podobně jako sebe na fotce č. 1. Líčení pak každá doplnila jednoduchým černým kostýmem a výsledek se myslím velice povedl. Líčit někoho jiného, než pouze sebe mě opravdu bavilo a užila jsem si to.

Jaký kostým a jaké líčení jste pro letošní Halloween zvolily vy? Slavíte tento svátek, nebo jdou americké svátky mimo vás?
Které líčení se vám z těchto třech líbí nejvíc? 
Budu ráda za každý váš komentář.
Děkuji za každý Váš hlas v Blogerce roku 2015. Pro hlasování stačí kliknout na ikonku.
Krásný a strašidelný Halloween! :)
Veronica
15 komentářů:

 1. To druhé je top, tedy za mě :)

  OdpovědětVymazat
 2. A americké svátky mě neberou, proto ani nemám na blogu nic s helloweenskou tématikou, žádná výzdoba domu, žádné líčení. Já jsem na ty české svátky a chystám se uctít památku všech, co mi už odešli, na Dušičky. :) U nás ani žádné děti koledovat na helloween nechodí, nevím, jak v jiných městech. Proto ten humbuk nechápu. Mně to někdy přijde, že to youtuberky dělají jen proto, že to vidí u zahraničních youtuberek.
  blog Měj se ráda

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé tak to se ti povedlo :) Nejvíce se mi líbí č. 2 :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvíc se mi líbí "živý nemrtvý" to se ti vážně povedlo!

  Chapter #10 of 2015

  OdpovědětVymazat
 5. Kostlivec je super, ale více se mi líbí to druhé líčení. Halloween neslavím, ale líbí se mi výzdoba kolem tohoto svátku. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsme letos Halloween neslavila, ale kdybych ho slavila, tak bych si určitě vybrala kostlivce, ten je super! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Vyzerá to naozaj skvele. Mne sa najviac páči tá prvá kostra, avšak všetky sú super :) Si naozaj šikovná

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s GIVEAWAY o bieliacu zubnú kúru a dve bieliace zubné pasty

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře, dělají mi velkou radost.
Mějte krásný den. :-)
Veronika