ARTISTRY Balancing Foundation - Review

Krásný den, milé čtenářky.

V dnešní recenzi bych vás ráda seznámila se značkou, která bude pro většinu z vás pravděpodobně neznámá. Jedná se však o jednu z 5 nejprodávanějších kosmetických značek na světě. Tím se řadí mezi takové značky jako je Clinique nebo Lancome. Ovšem na rozdíl od ostatních značek její propagace není formou mediálních kampaní, ale formou prodeje a osobních prezentací při beauty show.

Dnes bych vám ráda představila produkt z řady dekorativní kosmetiky, a to Balancing foundation with SPF 20 od značky ARTISTRY.

Než se pustím do samotné recenze, doporučuji podívat se na oficiální stránky Artistry, kde se dozvíte vše podstatné - například to, že značka  a produkty jsou made in U.S.A.
Kosmetika je vyráběna z rostlinných složek za pomoci vysoce pokročilých vědeckých metod ve vědeckých laboratořích po celém světě.

V posledních několika týdnech jsem se zúčastnila pár beauty show kosmetické značky Artistry a šampónů Satinique. Obě sesterské značky mě oslovily a do budoucna plánuji zainvestovat například do řady péče o pleť Hydra-V.

Po nemalém rozhodování jsem nakonec vybrala makeup, který bych vám nyní pár větami zrecenzovala. Bohužel tento makeup byl limitovaný a nyní jsou na trhu již nové makeupy z řady Exact Fit. Každopádně to nic nemění na faktu, že makeupy značky Artistry stojí za povšimnutí a to nehledě na to, z jaké jsou řady.


Odstín, který jsem si vybrala má název Shell 30 a řadí se ke světlejším odstínům vhodnějším pro světlé typy. Mně sedí jak v zimě, tak i teď na jaře. Vzhledem k tomu, že se neopaluji, tak je pro mě vhodný vlastně celoročně.

Obsah balení při ceně 790,- je 30 ml. To se na první pohled zdá opravdu málo, ale mám jej již druhý měsíc a používám jej prakticky denně a pořád neubývá. Nanáším jej nejprve na hřbet ruky (větší kapka) a poté nanáším štětcem na obličej.

Makeup se zapracovává dobře jak prsty, tak štětcem. Jeho konzistence je pěnová a lehce hutnější. Dle mého je vhodný spíše pro normální nebo smíšenou pleť. Já mám pleť suchou a přesto s ním nemám problémy. Na pleti krásně drží a sjednotí ji.

Krytí je vysoké. Zatím nemám doma jiný makeup, který by měl lepší a vyšší krytí. S tímto makeupem nemám potřebu používat korektor na kruhy pod očima.


Dále se mi líbí to, že i při své hutnější konzistenci nezalézá do vrásek a na pleti si krásně sedne - spíše se zavrtá dovnitř a "usne". Rovněž na mé suché pleti nevytváří žádný filtr a ani suché šupinky. Po dokončení makeupu a líčení mám pocit, jako bych jej na pleti ani neměla.

Výdrž je celodenní i bez zapudrování či zafixování. 
Jako plus samozřejmě vnímám například i dávkování. Makeup je ve skle, což působí čistě a luxusně. Dávkuje se pomocí klasické pumpičky, což je pohodlné a rychlé. Jedinou nevýhodou balení je jeho hmotnost. Na to, že má makeup pouze 30 ml, je opravdu těžký.Závěrem nezbývá než podotknout, že cena je opravdu vysoká. Jedná se však o high end kosmetiku, a tak je cena úměrná kvalitě. Doposud jsem používal makeupy především od Rimmel, Dermacol a Gabriella Salvete. U žádné z těchto značek jsem se ale nikdy nesetkala s tak vysokým krytím a tím, že by mi makeup vyhovoval během celého roku a nezpůsoboval mé suché pleti jakékoliv problémy.
Myslím si, že mít doma jeden dražší produkt není nikdy na škodu. V tomto případě jsem určitě udělala dobře, když jsem do něj zainvestovala a pořídila si ho.

Pokud značku Artistry neznáte, pak se určitě podívejte na jejich oficiální web, či na web Amway, kde se dají produkty z řady Artistry či Satinique zakoupit.
Bude velmi ráda, když mi dáte vědět zda značku znáte či nikoliv. :)
Krásný den,
Veronica.

2 komentáře:

 1. Tuhle značku vůbec neznám a recenze mě velmi zaujala :) Je super, že je tak skvěle krycí a tak dlouho vydrží bez zapudrování. Kdyby nebyl tak drahý určitě bych do něj šla :(

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když vvám vvydržímakeup vvícbez ppůlroku neli ddél tak to zas tak drahy neni ppoužívámho 4 roky parada 👍👍

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře, dělají mi velkou radost.
Mějte krásný den. :-)
Veronika