Essence 3D eyeshadow

Ahoj! :-)
Essence 3D eyeshadow jsou perfektním příkladem toho, jak za málo peněz pořídit kvalitní věc. Tyto 3D stíny, které jsou u nás k dostání od února, jsou prodávány v několika barevných variacích (9 duo odstínů na výběr). 


Odstíny: O1 Irresistible green, 02 Irresistible purple, 03 Irresistible first love, 04 Irresistible caramel cream, 05 Irresistible blue sky, 06 Irresistible mermaid kiss, 07 Irresistible smokey eye, 08 Irresistible vanilla late, 09 Irresistible chocolatesCena: 75,- 

Drogerie: Rossmann, DM, Teta drogerieSložení: stíny jsou 3D pouze svou reliéfní texturou, která tvoří „vlna“ efekt. Stíny jsou metalické a krásně třpytivé, což vytváří opravdu kouzelný look. Pigmentace je vysoká a intenzivní. Mám odstín 05 irresistible blue sky, který je naprosto úchvatný.

Aplikace: snadná, stíny se nepráší, nedrolí a aplikují se lehce. Stačí nanést v jedné max. dvou vrstvách na víčko a barva je viditelně intenzivní. Bez báze vydrží stíny bez problému po celý den a barevná svěžest bude napohled stejná jako ráno, kdy jste se nalíčila. Stíny se neslévají do linek, krásně se do pleti zapracují – vytvoření duo barevného přechodu nikdy nebylo snazší.

Odlíčení: jednoduché a bez problému za pomoci běžných odličovacích produktů.

Závěrem: všechny palce zvedám nahoru. Široká škála odstínů na výběr. Dostupné ve všech drogeriích za nízkou cenu. Velice dobře pigmentované stíny, bez sebemenšího problému s aplikací. Elegantně vyhlížející obal a designově hezký prvek „3D reliéfní vlny“ uvnitř stínů. Jediným mínusem je možná to, že mohl být přibalen i aplikátor, ale to už je jen pouhá drobnost, na které většině uživatelů určitě nesejde.


Essence 3D eyeshadow dávám 5 pusinek

1 komentář:

  1. Souhlasim, jsem maximalne spokojena. Mam odstiny 03 a 06 a jsou to nadherne barvy. Nadherne stiny za tu cenu. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře, dělají mi velkou radost.
Mějte krásný den. :-)
Veronika